Finance Business Partner - branża farmaceutyczna

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie, weryfikację, kontrolę i ocenę projektów mających na celu wsparcie funkcjonowania organizacji w Polsce.
Kandydat/ka będzie pracował/a z szerokim zakresem zadań (analizy komercyjne/finansowe, audyt, raportowanie, planowanie i wiele innych), mając bliski kontakt i realny wpływ na biznes.
Dynamiczne środowisko + duża samodzielnością w działaniu - gwarantowane :)

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa (prestiżowa) organizacja z branży farmaceutycznej.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie analiz i rekomendacji w zakresie kluczowych wskaźników funkcjonowania organizacji (P&L, OPEX, headcount, pricing, wolumen sprzedaży, GP itp.)
  • Tworzenie raportów obrazujących sytuację finansową
  • Współpraca z innymi dywizjami (finance, sprzedaż, marketing) w zakresie prezentowania kluczowych danych
  • Aktywny udział w przygotowywaniu planów/modeli finansowych dot. strategicznych założeń
  • Przeprowadzanie kontroli wewnętrznych
  • Przygotowywanie analiz i raportów (P&L, BS, CF) oraz czynny udział w budżetowaniu i prognozowaniu
  • Przygotowywanie danych biznesowych i sprzedażowych: marża, wolumen, rentowność, KPI, obrót,
  • Aktywny udział w cyklicznych zamknięciach
  • Wsparcie w standaryzacji/ulepszeniach procesów we współpracy z partnerami zewn/wewn

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Min. 3-4 lata doświadczenia w kontrolingu/analizie/raportowaniu/audycie na samodzielnym stanowisku
  • Dobre zrozumienie procesów finansowych oraz commercial finance
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość SAP, środowiska BI (mile widziana)
  • Osoba samodzielna, proaktywna, "goal oriented", dynamiczna, ambitna

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Realne możliwości rozwoju
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page