Finance/Admin/HR Specialist - międzynarodowa firma - Wola

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Finance/Admin/HR Specialist.
Poszukiwana osoba będzie miała styczność z ciekawym, szerokim przekrojem zadań z różnych obszarów (finanse, księgowość, kontroling, HR oraz admin).
Na danym stanowisku najlepiej odnajdzie się osoba otwarta, ambitna, dynamiczna i uśmiechnięta :)

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa organizacja z branży FMCG / DIY z prawie 100 letnią tradycją na rynku europejskim.

Lokalizacja: Wola (okolice Ronda Daszyńskiego)

Opis stanowiska

FINANSE

  • Weryfikowanie prawidłowości danych księgowych, kadrowych
  • Dekretacja dokumentów
  • Kontakt z zewnętrznym biurem rachunkowym w zakresie dokumentacji finansowych
  • Rozliczanie wydatków (delegacje, zaliczki) pracowniczych (krajowe i zagraniczne)
  • Realizowanie zadań zleconych przez przełożonego (raporty, zestawienia)

ADMINISTRACJA

  • Wsparcie w obsłudze administracyjnej
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Kontakt z Centralą
  • Organizacja podróży służbowych

HR

  • Wsparcie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (selekcja kandydatów, organizacja i udział w spotkaniach)
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji pracowniczej

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Administracja, Zarządzanie
  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiającego swobodną komunikację
  • Znajomość jęz. francuskiego (mile widziana)

Oferujemy

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Umowa o pracę
  • Możliwość otrzymania premii rocznej
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Karta sportowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Realne możliwości rozwoju
  • Prestiżowa lokalizacja biura - okolice Ronda Daszyńskiego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page