FE Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
FE DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • tworzenie aplikacji webowej do zamawiania testów genetycznych (SPA + Rest API)
  • zapewnianie wysokiej jakości kodu,
  • przygotowywanie dokumentacji zgodnie z wymaganiami,
  • współpraca z zespołem projektowym.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość TypeScript, Angular(6) z ngrx lub Angular(6) + doświadczenie z React (Redux),
  • znajomość metodologii SCRUM,
  • zdolności analityczne i chęć do nauki,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • interesujący projekt i międzynarodowe środowisko pracy,
  • pracę zdalną na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: umowa B2B (do 130 PLN netto + VAT/ godz.),
  • benefity pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.