FARMACEUTA- KOORDYNATOR, ANALITYK

Portal-medica.pl

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa EMC Szpitale jest największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy innowacyjnej i dynamicznej osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • realizacja działań zmierzających do poprawy jakości usług medycznych w Grupie w obszarze gospodarki lekami oraz wyrobami medycznymi
  • koordynacja merytoryczno – medyczna procesów związanych z gospodarką lekami i wyrobami medycznymi (m. innymi: receptariusz szpitalny dla grupy opracowanie, wdrożenie monitoring – nadzór apteczny, DDD, wskaźniki medyczne)
  • koordynowanie działań medycznych w obszarze tworzenia standardów zakupowych leków i wyrobów medycznych dla Grupy, współpraca z Centralnym Działem Zakupów
  • prowadzenie analizy merytoryczno – kosztowej usług komercyjnych oraz gwarantowanych w obszarze gospodarki lekami i wyrobami medycznymi, współpraca w tym obszarze z pozostałymi pracownikami Działu Medycznego Grupy, Ekspertami Medycznymi oraz Jednostkami Medycznymi Grupy
  • wsparcie merytoryczne procesów farmakoterapii dla Działu Medycznego Grupy, Ekspertów Medycznych oraz Jednostek Medycznych Grupy

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego z farmacji
  • ukończonej specjalizacji w dziedzinie farmacji klinicznej
  • min. 5 lat pracy w zawodzie farmaceuty
  • doświadczenia w pracy w aptece szpitalnej
  • znajomości pakietu MS Office
  • znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym – warunek konieczny!
  • umiejętności koordynowania i budowania dobrych relacji z ludźmi
  • planowania oraz myślenia strategicznego
  • umiejętności przewidywania, podejmowania decyzji pod
  • presją czasu i terminów
  • wysokiej kultury osobistej, komunikatywności
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • forma umowy do uzgodnienia w zależności od preferencji
  • możliwość współpracy w innowacyjnej, dynamicznie
  • rozwijającej się grupie na rynku polskim
  • udział w innowacyjnych projektach
  • rozwój wiedzy i doświadczenia
  • profesjonalne szkolenia
  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie)

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia