Farmaceuta do Szwajcarii z językiem niemieckim

Praca.farmacja.pl

Berno, mazowieckie

Miejsce pracy: Berno

Naszym klientem jest jedna z największych szwajcarskich sieci aptecznych,

prowadząca działania na terenie całego kraju - Szwajcarii.

Obecnie otwieramy rekrutację na stanowisko

Farmaceuty

 dla kandydatów z  wykształceniem kierunkowym

Co oferujemy?

  • Pracę na umowę o pracę

  • Bardzo wysokie standardy zatrudnienia oparte na szwajcarskiej jakości

  • Wysokie wynagrodzenie nawet (90-95 tys. CHF brutto/rocznie)

  • Możliwość wyboru dowolnego regionu

  • Kontrakt zawierany jest na minimum 1 rok

Wymagania dla kandydatów:

  • Wyksztalcenie kierunkowe poparte dyplomem wyższej Uczelni

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2

  • Gotowość do rozwoju i udziału w dalszych szkoleniach

Szukamy kandydatów: z wysoką etyką zawodową i bardzo dobrymi zdolnościami komunikacyjnymi

Główne obowiązki kandydata to:

  • Kompleksowa obsługa klientów w aptece

  • Udzielanie porad dla klienta w zakresie sprzedaży leków

  • Sprawdzanie poprawności recept i wsparcie techniczne dla innych pracowników

  • Utrzymywanie zgodności z wewnętrznymi standardami jakości

  • Wsparcie kierownictwa

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie w języku niemieckim: CV ze zdjęciem. Czekamy na zgłoszenia do  28 września.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.