Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0964

Obowiązki:

Na nocnej zmianie:
-wypisywanie faktur
Na zmianie dziennej:
-wypisywanie/wprowadzanie faktur i korekt,
-rozlicznie kierowców z gotówki i dokumentów,
-kontrola przebiegu dokumentów,
Uwaga! Podana płaca brutto tj.2800 zł będzie w okresie próbnym dopóki osoba się nie usamodzielni tj. będzie chodziła sama na noce i będzie prowadziła biuro samodzielnie (bez dodatkowej pomocy). Po tym okresie płaca wzrasta + dodatek za pracę nocną.

Prosimy o kontakt wyłącznie osoby które będą w stanie dotrzeć do miejsca pracy na nocną zmianę (jest niedaleko przystanek autobusowy) i są świadome pracy nocnej.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputera - pakiet programów office
  • bardzo dobra organizacja pracy

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, brak

Pozostałe wymagania:

  • wysoka kultura osobista, PRACA DWU ZMIANOWA! JEDEN TYDZIEŃ OD PN-PT W GODZ. 6-14 A NASTĘPNY TYDZIEŃ ZACZYNA W NIEDZIELĘ O 23 DO OK.4 RANO I TAK OD NIEDZIELI DO PIĄTKU A W SOBOTĘ OD 01:00-9:00.

Miejsce pracy: Bałtycka 10, 10-176 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy