Fakturzysta/-ka - Praca dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

W związku z aktywnym rozwojem firmy, poszukujemy osoby gotowej pracować z nami na stanowisku:

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

- Wystawianie dokumentów sprzedaży (faktur, WZ, PZ)
- Kompletowanie dokumentów sprzedażowych
- Monitorowanie płatności
- Współpraca z przedstawicielami handlowymi, działem realizacji i księgowością
- Archiwizacja dokumentów sprzedażowych

Wszystkim pracownikom zapewniamy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- pracę jednozmianową w stałych godzinach
- wynagrodzenie składające się z pensji stałej oraz benefitów

Od kandydatów/ek oczekujemy:

- Wykształcenia minimum średniego
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Znajomość obsługi pakietu Ms Office oraz urządzeń biurowych
- Dobrej organizacja własnego czasu pracy
- Orzeczenie o niepełnosprawności