Facility Manager/Kierownik Techniczny Obiektu

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Facility Managera będzie odpowiedzialna za utrzymanie infrastruktury technicznej obiektu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma z branży z rynku FM.

Opis stanowiska

  • Utrzymanie infrastruktury technicznej obiektu,
  • Nadzorowanie przeglądów okresowych urządzeń magazynowych oraz tworzenie raportów,
  • Kontakt z dostawcami i serwisami w zakresie napraw i modernizacji urządzeń,
  • Nadzorowanie konserwacji oraz dbanie o prawidłowe działanie wszystkich urządzeń znajdujących się na stanie magazynu,
  • Zarządzanie pracami zewnętrznych firm podwykonawczych,
  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień w podległym obszarze,
  • Budowanie kultury bezpieczeństwa pracy,
  • Planowanie czasu pracy,
  • Wdrażanie i koordynacja projektów inwestycyjnych,
  • Planowanie pracy oraz kontrola realizacji w podległym obszarze.

Profil kandydata

  • Wykształcenie techniczne elektryka, mechanika, automatyka, inne pokrewne
  • Doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu na infrastrukturze obiektu handlowego,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Znajomość podstawowych pojęć ekonomicznych,
  • Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.,
  • Uprawnienia SEP
  • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku u jednego z liderów w branży,
  • Bezpłatną opiekę medyczną,
  • Przyjazną atmosferę
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page