Facility Engineer / Inżynier Infrastruktury

Antal Sp. z o.o.

Żyrardów, mazowieckie

Location: Żyrardów

Zadania:

  • Opieka nad powierzonymi systemami infrastruktury, urządzeniami, procesami oraz obszarami UZ
  • Monitorowanie niezawodności systemów/urządzeń/budynków, kosztów jego utrzymania, wartości części zamiennych w magazynie (przypisanych do tej grupy urządzeń)
  • Nadzór nad spełnieniem wymagań prawnych i korporacyjnych dotyczących przypisanej grupy urządzeń lub budynków
  • Wspieranie Techników Infrastruktury będących właścicielami technicznymi danego systemu w budowaniu niezawodności, tworzeniu/optymalizowaniu procesów i wdrażaniu 5S
  • Odpowiedzialność za powierzony proces – kontrola przestrzegania procesu i jego optymalizowanie
  • Tworzenie i optymalizowanie działań przeglądowych, w tym aktualizowanie dokumentacji przeglądowej (instrukcje, check listy)
  • Liderowanie procesem RCA (określanie przyczyn źródłowych awarii i wdrażanie akcji usprawniających)
  • Pełnienie roli eksperta z danego systemu
  • Wsparcie dla techników przy trudniejszej awarii, budowanie wiedzy techników z systemów infrastruktury
  • Nadzór nad dokumentacją danego systemu lub budynku
  • Prowadzenie projektów oszczędnościowych lub modernizacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Rozumienie zasady działania systemów infrastruktury
  • Umiejętność diagnozowania usterek i tworzenia planów przeglądowych

Oferujemy:

  • Udział w wielkim międzynarodowym projekcie uruchomienia nowego zakładu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wczasy pod gruszą
  • Benefity dla rodziców (wypoczynek dla dzieci, wyprawki szkolne i przedszkolne, upominki dla dzieci na dzień dziecka)
Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl