Fachowcy budowlani → nie przez agencję → Regensburg

Sedulus Sp. z o.o.

Regensburg, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Regensburg, Niemcy

Opis stanowiska

  • stanowisko dopasowane do wykształcenia oraz doświadczenia
  • mile widziane osoby z doświadczeniem jako: murarz, kierowca LKW, majster / brygadzista, brukarz, operator koparki, ogrodnik/ rolnik, pracownik/ inżynier budowy dróg
  • wynagrodzenie dopasowane do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego (możliwość negocjacji)

Wymagania stanowiska

  • mile widziane doświadczenie w/w stanowiskach
  • znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
  • prawo jazdy i auto będą stanowiły ogromny plus
  • zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę - nie przez agencję
  • atrakcyjne wynagrodzenie (15€-20€ brutto/h)
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • zapewnione zakwaterowanie (odpłatnie)
  • dodatki branżowe (święta, urlop)
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy