Extrusion Engineer

Hays Poland

Zawiercie, śląskie

Hays Poland

Zawiercie
Zawiercie
NR REF.: 1158498

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko Extrusion Engineer.

Zadania:

  • Wdrażanie nowych produktów, przygotowanie planu wdrożenia i nadzór
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla procesu
  • Analizowanie procesów, podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących oraz ocena ich efektywności
  • Optymalizowanie przepływu procesu produkcji
  • Projektowanie, przygotowanie i wdrażanie narzędzi produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z działem produkcyjnym, PM, QE, PUR, OM, LOG
  • Tworzenie instrukcji stanowiskowych
  • Przeprowadzanie szkoleń pracowników produkcji
  • Redukcja czasów procesów i przezbrojeń, zwiększanie wydajności produkcji
  • Uruchamianie nowych maszyn i linii produkcyjnych
  • Ustalanie parametrów procesu wytłaczania
  • Nanoszenie zmian lay-out
  • Monitorowanie parametrów procesu produkcyjnego
  • Analiza i wdrażanie specyficznych wymagań klienta dotyczących procesu produkcyjnego
  • Przeprowadzanie prób wdrożeniowych dla nowych materiałów technologii
  • Wsparcie techniczne przy awarii maszyn, zatrzymanych procesach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane przetwórstwo tworzyw polimerowych)
  • Praca na podobnym stanowisku z zakresu procesu wytłaczania
  • Wiedza dotycząca materiałów z grupy tworzyw sztucznych
  • Znajomość standardów APQP, Flow chart, PFMEA, Control Plan, SMED, Lean Manufacturing, One Piece Flow
  • Znajomość podstawowych funkcji systemu ERP
  • Znajomość programów tj. AutoCAD, Windchill Planview, MS Office
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego (technicznego) w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracy pod presją czasu
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Statilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • System premiowy
  • Pakiet szkoleń
  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy