Export Sales Manager / Menedżer ds. Sprzedaży Zagranicznej

Weestep Sp. z o.o.

05-552 Wólka Kosowska, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Warszawa (Wólka Kosowska)

Do twoich obowiazków należeć będzie:

· aktywne wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami firmy,

· realizacja celów sprzedażowych (eksportowych)

. opieka i podtrzymywanie relacji hadlowych z obiecnymi klientami

· research i analiza rynku według ustalonych kryteriów oraz profilu produkcyjnego firmy,

· przygotowywanie ofert handlowych,

· udział w targach i wydarzeniach branżowych za granicą,

· budowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

OCZEKIWANIA:

· minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży zagranicznej - eksporcie B2B

· łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów – pozyskiwania nowych klientów,

. zdolności negocjacyjne

· wykształcenie wyższe

· biegła znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innego języka obcego), · dyspozycyjność do odbywania podróży zagranicznych,

· chęć do rozwoju własnych umiejętności,

· samodzielności, skrupulatności i rzetelności w działaniu.

. prawo jazdy kat. B

. znajomość MS Office

OFERUJEMY:

· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· satysfakcjonujące warunki zatrudnienia i atrakcyjny system prowizyjny,

· niezbędne narzędzia pracy(laptop, telefon, samochód)

· udział w ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Prosimy o przesyłanie CV poprzez formulaż kontaktowy

Prezentacja firmy

Firma Weestep została założona, żeby pomóc milionom dzieci na całym świe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Top management