Export Sales Manager (FMCG)

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, eksportera działającego w branży FMCG (food), z uwagi na intensywny rozwój struktur sprzedaży zagranicznej (Europa, Azja, Afryka), poszukujemy osób na stanowisko Export Sales Manager.

Export Sales Manager (FMCG)Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi partnerami
  • poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • negocjowanie warunków współpracy z klientami
  • nadzorowanie realizacji umów handlowych, przygotowywanie analiz i raportów
  • aktywne uczestnictwo w wydarzeniach branżowych

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w sprzedaży w branży spożywczej
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu negocjacji handlowych
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • silna orientacja na wynik oraz samodzielność i skuteczność w działaniu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, atut stanowić będzie znajomość drugiego języka obcego

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników
  • udział w zyskach firmy
  • pracę w systemie „home office”, wszelkie niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.