Klient infoPraca.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Export Manager

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Poznań

Naszym klientem jest firma działająca w obszarze produkcji i dystrybucji w branży budowlanej.

W związku z rozwojem ekspansji na kolejne rynki w Europie - spółka poszukuje Managera, który może poszczycić się sukcesami i doświadczeniami zawodowymi na rynku Francji:

Opis stanowiska:

Odpowiedzialność

  • Kreowanie, wdrażanie i realizowanie strategii handlowo- marketingowej na podległym rynku
  • Pełna odpowiedzialność za zarządzanie i rozwój sprzedaży
  • Zarządzanie długoterminowymi relacjami z sieciami handlowymi i dystrybutorami
  • Negocjowanie i ustalanie warunków współpracy
  • Planowanie i realizacja aktywności marketingowych
  • Realizacja celów budżetowych, odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe w zakresie osiąganego przychodu ze sprzedaży oraz uzyskanej marży

Wymagania:

  • ugruntowana wiedza merytoryczna, oparta na co najmniej 3-letnim doświadczeniu w pracy na rynku Francji
  • kilkuletnie doświadczenia zawodowe w szeroko rozumianej branży produktów budowlanych lub instalatorskich
  • poparte sukcesami, co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – szczególnie w zakresie kształtowania polityki cenowej, promocyjnej i dystrybucyjnej
  • biegła znajomość języka francuskiego oraz gotowość do częstych podróży służbowych
  • wykształcenie wyższe (marketing, biznes);
  • silna wewnętrzna motywacja oraz pasja w działaniu oraz przedsiębiorczość i skuteczność
  • dobra organizacja pracy, która będzie niezbędna w równoległej pracy nad wieloma projektami

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy (w tym: samochód służbowy);
  • pakiet medyczny, kartę Multisport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe;
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej strukturze w firmie należącej do liderów w swojej branży;
  • pracę z zespole profesjonalistów odnoszących sukcesy a także możliwość współtworzenia nowej przestrzeni biznesowej w międzynarodowej renomowanej firmie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.