Dla naszego klienta, dystrybutora materiałów budowlanych, okien i drzwi, poszukujemy osób na stanowisko:

export manager

Nr ref.: 35463
Praca stała
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • poszukiwanie nowych partnerów handlowych (Skandynawia, Włochy, Hiszpania)
  • uczestnictwo w targach, spotkaniach branżowych w kraju i za granicą
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami zagranicznymi
  • kreowanie polityki sprzedażowej na różnych rynkach europejskich
  • zarządzanie 6 osobowym zespołem sprzedażowym
  • motywowanie zespołu, ustalanie i egzekwowanie realizacji zadań i celów
  • prowadzenie negocjacji handlowych

Oczekiwania:
  •  wykształcenie min. średnie
  • perfekcyjna znajomość języka angielskiego (business english)
  • mile widziana znajomość drugiego języka (skandynawski, włoski, hiszpański)
  • doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej, w budowaniu rynku i opracowywaniu strategii handlowych
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów (hurtowni, salonów sprzedaży, deweloperów) będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność
  • umiejętność podejmowania ryzyka biznesowego
  • umiejętność wyznaczania celów i dążenia do ich realizacji
  • prawo jazdy kat. B
  • pakiet MS Office

Oferta:
  • umowa o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + premie)
  • praca w firmie o bardzo silnej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)