Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

Export Manager

Francja, zagranica

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie Kluczowych Klientów na terenie Francji (branża materiałów budowlanych i wykończeniowych),
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami na podległym rynku sprzedaży,
  • aktywne pozycjonowanie i budowanie wizerunku firmy,
  • negocjowanie warunków współpracy z kontrahentami,
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych,
  • kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka francuskiego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie handlowe na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej,
  • aktywny styl pracy, inicjatywa w działaniu,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Nasz Klient oferuje:

  • realizację marzeń osobistych i zawodowych w oparciu o atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • pracę w systemie home office,
  • stała opieka mentora podczas całego okresu zatrudnienia,
  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i osobistego,
  • możliwość wyjazdów zagranicznych,
  • niezbędne i profesjonalne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy),
  • szkolenia i rozwój zawodowy na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowaneji znaczącej pozycji na rynku.

Wymagania

Dla naszego Klienta, firmy z branży materiałów wykończeniowych, poszukujemy Kandydatów/tek na stanowisko:

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i... doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management