Opis stanowiska pracy

Firma handlowa działająca w branży farmaceutycznej, medycznej, kosmetycznej, dziecięcej i stomatologicznej poszukuje
EXPORT MANAGERA

Do obowiązków będzie należeć aktywne poszukiwanie nowych kontaktów handlowych na terenie całego świata w wyżej wspomnianych branżach oraz obsługa zamówień.

Wymagania:
Doświadczenie w exporcie
Liczna baza aktywnych kontaktów
Wykształcenie minimum średnie
Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Biegła obsługa komputera

Oferujemy:
Pracę w młodej, rozwijającej się firmie
Możliwość rozwoju
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów
Pracę stacjonarną w systemie Home Office, czyli w miejscu zamieszkania
Elastyczne godziny pracy

Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu. W ofercie posiadamy tylko znane światowe marki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z udokumentowaniem posiadanego doświadczenia oraz oczekiwania finansowe.

W CV należy dołączyć klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U nr 133, poz. 883."

Dziękujemy!

Prezentacja firmy

Firma BARTEX działająca w branży farmaceutycznej zatrudni osobę na stano... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca