Opis stanowiska pracy

Opis firmy:
Firma JJ Management to właściciel marki ADBL, produktów do profesjonalnej pielęgnacji pojazdów. Młoda, bardzo dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna, z młodym i energicznym zespołem.

Opis stanowiska:
Poszukujemy zaangażowanej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko Export Manager. Aktualnie
firma realizuje sprzedaż zagraniczną na terenie europy i Azji. Tempo rozwoju sprzedaży exportowej jest bardzo duże i regularnie powiększa się grono dystrybutorów regionalnych. Poszukujemy osoby, która obejmie współpracę z istniejącymi partnerami jak i zajmie się aktywnym pozyskiwaniem nowych kontaktów. Oczekujemy aktywnego rozwijania modelu exportowego również w aspektach procesów administracji, logistyki, Obsługi Klienta, kontroli nad działaniami partnerów oraz innych składowych.

Zakres obowiązków:

- Budowa strategii rozwoju sprzedaży eksportowej,
- Realizacja działań sprzedażowych na obsługiwanych rynkach,
- Umacnianie współpracy z dotychczasowymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców,
- Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami na wszystkich płaszczyznach współpracy,
- Podejmowanie aktywności marketingowej na rynkach zagranicznych,
- Budowanie pozycji marki na rynkach zagranicznych,

W zamian za zaangażowanie i wysoki poziom kompetencji oferujemy:
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Interesującą pracę w młodej i bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Rozwój osobisty, udział w szkoleniach, warsztatach,

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV na adres e-mail z dopiskiem EXMA/1117

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Wymagania

Wymagania wobec osób ubiegających się o to stanowisko:

- Wykształcenie wyższe (preferowane handlowe lub ekonomiczne),
- Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży Automotive),
- Doświadczenie w bezpośrednim pozyskiwaniu klientów zagranicznych,
- Doświadczenie we współpracy z firmami na rynkach międzynarodowych,
- Samodzielność i umiejętność planowania,
- Wysoki poziom odpowiedzialności,
- Komunikatywność,
- Dyspozycyjność (wyjazdy zagraniczne, targi, wystawy)
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny; pożądana znajomość innego języka obcego
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

Prezentacja firmy

Firma JJ Management to właściciel marki ADBL, produktów do profesjonalne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi