Export Manager z niemieckim

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy FMCG, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Export Managera na rynki niemieckojęzyczne.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma FMCG, oferująca swoim Klientom produkty w kategorii spożywczej, zarówno w sieciach, jak i kanale food service. Firma posiada biuro handlowe w Warszawie i zakłady produkcyjne na terenie Polski. W związku ze zmianą w strukturze, poszukujemy obecnie Export Managera, który będzie odpowiedzialny za obsługę i rozwój rynków niemieckojęzycznych.

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie nowych relacji biznesowych i dbanie o długofalowych Klientów z podległych rynków: Niemcy, Austria, Szwajcaria,
  • Analiza rynku i danych sprzedażowych w celu maksymalizacji sprzedaży w regionie,
  • Prezentacje produktowe dla Klientów,
  • Udział w targach branżowych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje umów,
  • Realizacjach celów biznesowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • Doświadczenie w sprzedaży eksportowej w food service i w retail - preferowane,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych,
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne,
  • Samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy,
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i utrzymywaniu relacji z Klientami,
  • Znajomość j. angielskiego i niemieckiego na poziomie biznesowym,

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowym zespole,
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page