Export Manager Foodservice

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, szukamy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Export Manager FoodserviceMiejsce pracy: Warszawa

Szukamy osoby z doświadczeniem w zarządzaniu współpracą z Dystrybutorami B2B i Foodservice na rynkach CEE. Idealny kandydat powinien odnajdywać się w pracy w strukturze macierzowej (bezpośredni przełożony pracuje w oddziale za granicą) i sprawnym organizowaniu swojego czasu (w dużej mierze będzie pracował zdalnie). Stanowisko jest samodzielne.

Zadania:

  • obsługa istniejącej sprzedaży eksportowej na podległym obszarze (CEE + Turcja),
  • poszerzanie asortymentu produktów u istniejących odbiorców,
  • aktywne poszukiwanie nowych odbiorców (głównie dystrybutorzy foodservice),
  • analiza konkurencji i tendencji na podległym rynku,
  • promocja oraz dbanie o wizerunek firmy,
  • prowadzenie aktywnej i konsekwentnej polityki sprzedaży na podległym terenie.

Doświadczenie / umiejętności:

  • doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej na rynku FMCG i B2B (półprodukty spożywcze, dodatki do żywności, szczególnie skierowane do sektora piekarniczego),
  • nastawienie na poszerzanie wiedzy i wchodzenie w nowe, innowacyjne kategorie produktowe (w dłuższej perspektywie),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do regularnych wyjazdów za granicę,
  • sprawna organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakt B2B w stabilnej firmie wyróżniającej się wysoką kulturą organizacyjną,
  • narzędzia pracy (służbowy samochód, telefon, komputer),
  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.