Export Manager (FMCG)

Woj. wielkopolskie/Poznań, wielkopolskie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Woj. wielkopolskie/Poznań
NR REF.: 1116372

Dla naszego klienta- firmy z polskim kapitałem, z sektora FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko Managera ds. Exportu (stanowisko samodzielne).

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych na rynkach eksportowych (głównie kraje niemieckojęzyczne), pozyskiwanie lokalnych partnerów oraz współudział w opracowywaniu oferty na poszczególne rynki eksportowe. Ponadto do zadań Managera ds. Exportu będzie należało prowadzenie działań marketingowych na podległych rynkach i cykliczne raportowanie efektów pracy.

Poszukujemy osób z minimum 3 letnim doświadczeniem zawodowym w pracy na rynkach eksportowych w branży spożywczej (lub FMCG) w kanale nowoczesnym oraz dystrybucyjnym. Kandydat powinien znać bardzo dobrze język angielski, j. niemiecki i/lub rosyjski będzie dużym atutem. Szukamy osoby zmotywowanej, zorientowanej na cel i gotowej do odbywania częstych podróży służbowych.

Nasz Klient oferuje pełną wyzwań pracę dla dynamicznie rozwijającego się brandu, samodzielność, możliwość realnego wpływu na dalszy rozwój firmy, szansę na zbudowanie zespołu oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing