IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Export Manager FMCG

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • aktywne poszukiwanie nowych rynków sprzedaży
  • realizacja celów i planów sprzedażowych
  • prowadzenie aktywnej polityki sprzedaży na podległym terenie
  • analiza konkurencji i tendencji na podległym rynku
  • sporządzanie raportów, analiz oraz prezentacji
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • organizacja i koordynacja wysyłek eksportowych
  • reprezentacja firmy na zagranicznych eventach targowych

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • ciekawe projekty, realizowane w kreatywnym zespole
  • niekorporacyjna atmosfera pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi
  • biegła znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego lub rosyjskiego
  • sumienność i terminowość
  • odpowiedzialność za wykonywane obowiązki
  • samodzielność
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.