Export Manager - Domy Modułowe

HRK S.A.

Białystok, podlaskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klietem jest czołowy producent domów modułowych, dla którego poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż na rynkach europejskich na stanowisku:

Export Manager - Domy ModułoweMiejsce pracy: Białystok
Zakres obowiązków:
  • aktywne poszukiwanie klientów i nowych rynków zbytu w szczególności skandynawia, Dania, Niemcy, Angilia, Holandia
  • inicjowanie nowych kontaktów handlowych i budowa dobrych relacji z klientami
  • udział w przygotowywaniu ofert i umów handlowych
  • uczestnictwo w targach zagranicznych
  • współpraca z innymi działami przy pozyskiwaniu kontraktów

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • mile widziana znajomość języka szwedzkiego, niemieckiego, holenderskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w handlu międzynarodowym
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w branży usług budowlanych będzie zdecydowanym atutem
  • gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych (targi branżowe, spotkania z klientami) do 25% czasu pracy

Oferujemy:
  • pracę w trybie home office
  • stabilną, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazną atmosferę oraz pełną wyzwań pracę
  • udział w realizacji międzynarodowych projektów
  • niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.