Export Expansion Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej firmy z branży FMCG (artkuły niespożywcze), szukamy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Export Expansion ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Szukamy osoby z doświadczeniem w rozwoju współpracy z sieciami handlowymi i dystrybutorami na rynkach europejskich. Główne cele związane są z otwieraniem nowych rynków oraz opracowanie strategii ekspansji. Stanowisko jest samodzielne. Spółka skupia się na produkcji artykułów Private Label, ale ma również produkty brandowe w pisujące się w trendy rynkowe (eko).

Zadania:

  • Rozwój sprzedaży eksportowej, rozwój asortymentowy(Brand i marka własna), prowadzenie rozmów i negocjacji warunków współpracy,
  • Koodrynacja dystrybucji i sprzedaży na podległych rynkach (rynek tradycyjny i nowoczesny) – Europa Centralna i Wschodnia,
  • Kreowanie strategii sprzedaży w regionie oraz promocji reprezentowanych marek (produkty markowe i marki własne),
  • Wprowadzanie nowych produktów oraz rozwój sprzedaży na podległych rynkach,
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów i rynków zbytu,
  • Organizacja promocji i akcji marketingowych w kanale nowoczesnym,
  • Negocjacje z obecnymi i potencjalnymi Partnerami w celu maksymalnego rozbudowania poszerzenia dystrybucji w kanałach sprzedaży, budowanie rozpoznawalności marek spółki na podległych rynkach,
  • Podróże służbowe i spotkania z obecnymi oraz potencjalnymi Partnerami, sieciami handlowymi, przeprowadzanie “storecheck-ów”, etc.
  • Udział w międzynarodowych targach branży branżowych.

Doświadczenie / umiejętności:

  • doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej na rynku FMCG, idealnie w kategoriach non-food (kosmetyki, detergenty, itp.),
  • nastawienie na poszerzanie wiedzy i wchodzenie w nowe, innowacyjne kategorie produktowe (w dłuższej perspektywie),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do regularnych wyjazdów za granicę,
  • sprawna organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakt B2B w stabilnej firmie wyróżniającej się wysoką kulturą organizacyjną,
  • narzędzia pracy (służbowy samochód, telefon, komputer),
  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze firmy,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.