Expert/Specjalista-Administrator systemów Atlassian (JIRA/CONFLUENCE)

Alior Bank S.A.

Kraków, małopolskie

Szukamy osoby:

  • Bardzo dobrze zorganizowanej
  • Posiadającej „lekkość” komunikacji –> „ambasador produktu” w organizacji.
  • O znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym z pełnym zrozumieniem czytania dokumentacji
  • Z wykształceniem wyższym

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu skryptów w Groovy, ScriptRunner
  • doświadczenie użyciu rozszerzeń: Insight, narzędzi BI
  • znajomość rozwiązania JIRA opartego o Data Center,
  • doświadczenia na stanowisku Jira Developer
  • doświadczenie w Agile (Scrum)

Zadania na tym stanowisku:

  • Bieżąca administracja środowiskami Atlassian
  • Rozwiązywanie problemów merytorycznych i technicznych
  • Implementacji modeli biznesowych
  • Rozwój i konfiguracja JIRA, Confluence (uwzględniając pluginy JIRA, w tym oparte o wewnętrzny development)
  • Współpraca z dostawcami i wsparciem zewnętrznym JIRA/Confluence
  • Organizacja szkoleń dla inżynierów oraz użytkowników w zakresie raportowania, integracji w innymi narzędziami, korzystania z narzędzia

Jeśli jesteś osobą, która posiada:

  • Znajomość środowiska Atlassian: JIRA Service Management, JIRA, Confluence w zakresie JIRA Administration
  • Umiejętność integracji aplikacji (narzędzi) z wykorzystaniem mechanizmów REST API
  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych w narzędziach Atlassian
  • Doświadczenie w korzystaniu z rozszerzeń do JIRA oraz Confluence (ze szczególną uwagą na ScriptRunner)

Oferujemy:

  • możliwość nabycia cennego doświadczenia pod okiem ekspertów,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia zawodowego,
  • dofinansowanie do benefitów (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.