Expert Finansowy - Expander Oddział w Tychach

AiG Finanse s.c.

43-100 Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy liderem w dostarczaniu najlepszych rozwiązań finansowych w Polsce: kredytów hipotecznych, gotówkowych, inwestycji, nieruchomości i usług finansowania przedsiębiorstw. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku pośrednictwa finansowego, wyróżniającą się innowacyjnym podejściem do Klienta oraz jakością świadczonych usług. Nasza firma to przede wszystkim zespół wszechstronnych ekspertów, wspierających swoich Klientów na każdym etapie ich życia.

Obecnie szukamy kandydatów w naszym oddziale w Tychach na stanowisko:
Ekspert Finansowy

Wybranym kandydatom oferujemy:
- wsparcie marketingowe oraz klientów
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego w ogólnopolskiej instytucji finansowej,
- kompleksowy pakiet szkoleń przygotowujących do pracy oraz dodatkowe szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę,
- pełną wyzwań pracę wśród najbardziej doświadczonych Ekspertów Finansowych w Polsce,
- ubezpieczenie grupowe,
- elastyczną formę zatrudnienia
- możliwość rozwoju i dalszych awansów u lidera rynku pośrednictwa finansowego.

Wymagania

Od Kandydatów wymagamy :
- komunikatywności i wysokiej kultury osobistej,
- pozytywnego nastawienia do pracy,
- umiejętności budowania relacji z klientami,
- zaangażowania i nastawienia na sukces,
- min. średnie wykształcenie

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych.”

Prezentacja firmy

Expander to największy w Polsce Expert Finansowy. Naszą siła jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse