EXECUTIVE PRODUCER / HEAD OF PRODUCTION

Animation Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

BluBlu Studios jest wielokrotnie nagradzanym domem produkcyjnym realizującym animacje reklamowe, produktowe i serie animowane dla klientów na całym świecie. W związku z rosnącą liczbą projektów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

EXECUTIVE PRODUCER / HEAD OF PRODUCTION (docelowo)

miejsce pracy: Warszawa (metro Słodowiec/Marymont)

Zatrudniona osoba na początku będzie odpowiedzialna za prowadzenie i zarządzanie projektami z dziedziny animacji 2D w języku angielskim, a następnie za zarządzanie pracą 30-osobowego zespołu animatorów, ilustratorów i producentów w ścisłej współpracy z dyrektorem kreatywnym i zarządem spółki. Współpracę chcemy rozpocząć od stanowiska Producenta Wykonawczego, aby docelowo awansować na stanowisko Kierownika Produkcji.

Szukamy głównie pasjonatów, którzy w sposób sumienny i kreatywny będą chcieli w pełni zaangażować się w niesamowity świat animacji. Jeżeli czujesz że potrafiłbyś zarządzać zespołem artystów i producentów oraz być odpowiedzialnym za realizację ciekawych projektów z branży kreatywnej, a to wszystko w domowej atmosferze w studio z ogrodem – czekamy na Ciebie

Oferujemy:
• Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (rozpoczęcie współpracy od płatnego okresu próbnego).
• Ubezpieczenie zdrowotne oraz dla chętnych prywatną opiekę medyczną i refundowany pakiet FitProfit/FitSport.
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
• Stałą bezterminową umowę oraz finansowe premie świąteczne.
• Realny wpływ na przebieg i rezultat projektów oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów.
• Satysfakcję płynącą z odpowiedzialności za realizację projektów i pracy całego zespołu.
• Udział w ciekawych projektach reklamowych realizowanych dla klientów z całego świata.
• Samodzielność w działaniu i wsparcie merytoryczne.
• Przepiękne biuro z ogrodem w odległości zaledwie sześciu minut od metra. Na miejscu są dostępne darmowe napoje, przekąski, prysznic, stojaki rowerowe oraz inne udogodnienia. Lubimy robić grille, wyjeżdżać na kajaki, a niektórzy regularnie zespołowo grać w gry RPG oraz inne ;)
• Pracę w młodym, pełnym energii zespole i świetną atmosferę!

Obowiązki:
- zarządzanie projektami z dziedziny animacji i ilustracji 2D/3D (głównie w języku angielskim)
- koordynacja pracy animatorów, ilustratorów, producentów oraz bliska projektowa współpraca z artystami
- współpraca z anglojęzycznymi klientami
- przygotowywanie wycen, harmonogramów i budżetowanie projektów
- udział i prowadzenie wideokonferencji w języku angielskim
- organizacja procesu produkcji, przydzielanie zadań oraz kontrolowanie procesu produkcji
- czuwanie nad wysoką jakością realizowanych projektów
- kreatywny udział przy realizacji projektów

Czas rozpoczęcia pracy: grudzień 2019/styczeń 2020

Wymagania

• Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (co najmniej poziom C1/C2).

Bardzo biegła znajomość angielskiego w mowie jest konieczna do złożenia aplikacji.

• Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów z branży reklamowej/audiowizualnej (w tym znajomość procesów produkcji wideo/animacji)

Doświadczenie przy produkcji wideo jest konieczne do złożenia aplikacji.

• Wysokiej dyspozycyjności. Interkontynentalny charakter naszej działalności wymaga również gotowości do kontaktu z klientami z różnych stref czasowych, a codzienna poranna organizacja pracy zespołu wymaga rozpoczynania pracy o wczesnych godzinach porannych i bycia „online” przez większość dnia. Istnieje możliwość dopasowania godzin i miejsca pracy (home office), ale to od Ciebie będzie zależała płynność przebiegu produkcji oraz praca wielu osób.

• Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji. Analityczny umysł, wielozadaniowość i umiejętność rozwiązywania i przewidywania problemów.

• Bardzo wysokie zdolności organizacyjne, dokładność i kreatywność.

• Umiejętność pracy pod presją czasu.

• Motywacja i chęć do działania.

• Bardzo dobre zdolności komunikacyjne. Chodzi zarówno o komunikację wewnętrzną, jak i zewnętrzną. Niezbędne jest połączenie profesjonalizmu i luzu.

• Pozytywnego podejścia do życia (bardzo dbamy o atmosferę wewnątrz zespołu!).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie:

  • CV
  • informacji odnośnie dyspozycyjności
  • kilku zdań uzasadniających wybór takiego stanowiska (dlaczego chiałbyś z nami pracować? Dlaczego uważasz, że nadajesz się na to stanowisko?)
  • z chęcią zobaczymy też krótkie wideo CV, ale nie jest ono wymagane

Prezentacja firmy

Warsaw-based, award-winning animation production company.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja