Executive Assistant to Management Board

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem biznesu poszukujemy doświadczonej osoby, która będzie kompleksowym wsparciem administracyjnym dla kadry zarządzającej najwyższego szczebla. Stanowisko może być szczególnie interesujące dla kandydatów, którzy dobrze odnajdują się w korporacyjnych strukturach oraz są zainteresowani codzienną pracą w języku angielskim.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka z branży nieruchomości komercyjnych.

Opis stanowiska

  • Profesjonalnie wsparcie Członków Zarządu w codziennych obowiązkach
  • Zarządzanie kalendarzami kadry zarządzającej
  • Przygotowywanie dokumentów, tłumaczeń oraz prezentacji do komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Zarządzanie przepływem informacji pomiędzy kadrą zarządzającą, a pracownikami
  • Koordynacja spotkań krajowych oraz podróży służbowych
  • Organizacja imprez okolicznościowych, kolacji, szkoleń, wyjazdów
  • Weryfikowanie i prowadzenie projektów związanych z obszarem administracyjnym

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku asystenckim w dużej międzynarodowej organizacji (we wsparciu kadry z poziomu Członków Zarządu)
  • Biegła znajomość języka angielskiego - współpraca z osobami anglojęzycznymi
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Wysokie kompetencje interpersonalne oraz prezentacyjne
  • Aktywne podejście do rozwiązywanie problemów
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Pakiet benefitów
  • Nowoczesne biuro
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o renomowanej marce
  • Możliwość współpracy z kadrą najwyższego szczebla
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page