Executive Assistant (m/f)

Michael Page

Śląsk, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy osoby do roli Executive Assistant. Osoba w tej roli będzie bezpośrednim wsparciem Dyrektora Generalnego oraz zarządzanie przepływem dokumentów i informacji na poziomie regionu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma globalna firma usługowa ulokowana niedaleko Katowic. Poszukujemy osoby o bardzo wysokich umiejętnościach interpersonalnych i organizacyjnych z nienaganną prezencją biznesową, która potrafi reagować „w locie" na zmieniające się okoliczności i dobrze radzi sobie z zarządzaniem kilkoma zadaniami w jednym czasie.

Opis stanowiska

  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji pomiędzy Dyrektorem Generalnym i pozostałymi jednostkami organizacji,
  • Koordynacja obiegu dokumentów i nadzór nad ich terminowym dostarczeniem,
  • Organizacja oraz wsparcie w obsłudze spotkań biznesowych (w tym spotkania i podróże międzynarodowe),
  • Przygotowywanie pism i dokumentów na potrzeby Dyrektora Generalnego,
  • Zarządzanie kalendarzem Dyrektora Generalnego
  • Tworzenie prezentacji biznesowych oraz tłumaczeń dokumentów na potrzeby Zarządu

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i we współpracy z wyższą kadrą menadżerską,
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2/C1),
  • Znajomość dodatkowego języka (szczególnie niemieckiego/holenderskiego/szwedzkiego) będzie zdecydowanym atutem,
  • Gotowość do podróży służbowych (30-40% czasu pracy)
  • Znajomość pakietu Office - szczególnie MS Excel oraz PowerPoint
  • Doskonała organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Nienaganna kultura osobista.

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego w samodzielnej roli w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy,
  • Bonus kwartalny,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Szkolenia branżowe,
  • Laptop, telefon, samochód służbowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Śląsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page