Executive Administrator

HRO Recruitment

Warszawa, mazowieckie

HRO Recruitment to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Executive Administrator / Asystenta Dyrektora

Warszawa

Zadania:

bieżące wsparcie administracyjno-organizacyjne biura

zarządzanie kalendarzem Dyrektora działu

zapewnienie prawidłowego i sprawnego obiegu korespondencji, dokumentów i informacji

sporządzanie pism, wniosków, prowadzenie korespondencji

przygotowywanie raportów

organizacja i obsługa spotkań biznesowych

organizacja podróży służbowych

dbanie o wizerunek firmy oraz pomieszczeń biurowych

Wymagania:

biegła znajomość języka angielskiego, dyrektor pochodzi z UK

bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programu MS Office

dobra organizacja pracy, wielozadaniowość, umiejętność ustalania priorytetów

doskonałe umiejętności komunikacyjne, asertywność

lojalność, dyskrecja, wysoki poziom kultury osobistej

Oferujemy:

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

samodzielne stanowisko

dogodne warunki pracy (miejsce pracy, godziny pracy)

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.