Exchange Engineer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1115840

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt B2B
Długość projektu: współpraca długofalowa
Stawka: 10 000 – 12 000 PLN netto B2B

Obowiązki:
  • Administracja i utrzymanie infrastruktury IT bazującej na rozwiązaniach i produktach firmy Microsoft;
  • Zarządzanie usługami MS Exchange;
  • Zapewnienie poprawności działania infrastruktury MS Exchange;
  • Rozwiązywanie incydentów i problemów, koordynacja działań w ramach 3 linii wsparcia;
  • Wdrażanie zmian, monitorowanie wydajności i działania systemów.

Wymagania:
  • Doskonała znajomość środowiska Windows 2003/2008;
  • Znajomość usługi Microsoft Exchange Server 2010/2013 lub 2016;
  • Dobra znajomość Skype for Business;
  • Dobra znajomość systemów MDM;
  • Dobra znajomość Microsoft Lync;
  • Dobra znajomość Mimecast;
  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland