Opis stanowiska pracy

Zadania:

Kompleksowe tworzenie ofert oraz scenariuszy imprez
Współpraca i kontakt z klientem
Kontrola nad przebiegiem imprez
Pozyskiwanie nowych Klientów oraz rozwój usług u obecnych Klientów firmy

Dodatkowe oczekiwania/wymagania:

Doświadczenie w organizacji eventów
Dyspozycyjność
Umiejętność podejmowania decyzji oraz działań pod presją czasu, samodyscyplina
Umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie
Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
Biegła obsługa pakietu MS Office
Kreatywność
Znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

W zamian oferujemy pełną wyzwań pracę, udział w nietypowych i ciekawych przedsięwzięciach, atrakcyjne wynagrodzenie + premia zależna od wyników i zaangażowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikując do nas prześlij swoją ofertę klikając przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów niezbędnych do procesu rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. 133, poz. 883)”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę Mistrzowie Imprez Marcin Rybarczyk z siedzibą w Gassach 26 a

Prezentacja firmy

ARIA – to firma od wielu lat specjalizująca się w kompleksowej organizac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne