Opis stanowiska pracy

PTWP EVENT CENTER Sp. z o.o. - Spółka zarządzająca Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (MCK) i Halą Widowiskowo – Sportową „Spodek”, w których są organizowane imprezy i wydarzenia o charakterze między innymi: gospodarczym, kulturalnym, politycznym, sportowym, kongresy, wystawy, targi, widowiska itp. poszukuje osoby na stanowisko EVENT MANAGER

ZADANIA
- Realizacja przydzielonych eventów od momentu planowania poprzez gotowość i realizację po ewaluację zgodnie z wymogami klienta
- Zarządzanie w strukturze projektowej zasobami podwykonawców w zakresie ochrony, FM, sprzątania, FB i AV dedykowanych do danego wydarzenia.
- Budowanie, wdrażanie, monitorowanie i doskonalenie procesów planowania i realizacji w tym w narzędziu CRM
- Doskonalenie jakości świadczonych usług przez Operatora i jego podwykonawców
- Budowanie efektywnej współpracy z partnerami, podwykonawcami
- Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i ulepszeń
- Kontrola jakości usług świadczonych przez podwykonawców.
- Analiza opinii klientów i wprowadzanie działań naprawczych
- Budowanie nowych produktów i ich wdrażanie

Wymagania

KOMPETENCJE
- umiejętność zarządzania zespołem eventowym (ochrona, catering, technika, IT)
- znajomość metodologii zarządzania projektowego
- prowadzenie spotkań statusowych
- budowanie zespołu nastawionego na osiągnięcie wspólnych celów
- poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań
- planowanie i realizacja eventów
- współpraca z agencjami eventowymi
- zarządzanie relacjami z interesariuszami i partnerami
- budowanie i wdrażanie procedur
- negocjacje handlowe
- profesjonalny kontakt z klientem
- budowanie profesjonalnej współpracy z klientem przy organizacji eventu
- odpowiedzialność za powierzone zadania
- ewaluacja działań i wdrażanie działań naprawczych
- język angielski na poziomie zaawansowanym

PREFEROWANE DOŚWIADCZENIE
- praca w firmie realizującej eventy, konferencje, kongresy preferowane w zakresie branży MICE (konferencje, kongresy, wydarzenia sportowe, rozrywkowe) lub w zakresie najmu powierzchni konferencyjnych w ramach hoteli, centrów konferencyjnych
- praca w charakterze event managera lub project managera - przynajmniej 1 rok
zrealizowane przynajmniej 3 eventy powyżej 500 uczestników

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji (LM, CV) z nazwą stanowiska.

Prezentacja firmy

Grupa PTWP, dynamicznie rozwijająca się firma medialna, wydawca c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media