SJS S.A.

Event Manager

Od: SJS S.A.
Miejsce pracy: 31-353 KRAKÓW

Driving Experience zajmuje się organizacją eventów motoryzacyjnych, które urzekną każdego fana motoryzacji. Imprezy samochodowe są realizowane na torach wyścigowych w Polsce i Europie. Posiada własną, bardzo rozbudowaną flotę samochodów sportowych, m.in. Lamborghini, Ferrari, AMG czy Porsche. Naszym atutem obok ogromnego doświadczenia oraz własnej floty samochodów pozostają ludzie. Driving Experience to grupa wyszkolonych instruktorów umiejących jak nikt budować atmosferę wspólnej imprezy na torze.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Event Manager

Opis stanowiska:

  • analizowanie rynku w celu poszukiwania nowych szans na rozwój sprzedaży
  • budowanie sieci sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych Klientów
  • współtworzenie polityki handlowej powierzonego działu

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • udział w ciekawych i emocjonujących projektach
  • przyjacielską i swobodną atmosferę pracy wśród profesjonalistów
  • niezbędne narzędzia pracy
  • elastyczne podejście do potrzeb pracownika

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży w branży eventowej
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i prezentacji
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientem
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
  • wytrwałość w dążeniu do celu
  • dobra znajomość jez. angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży motoeventowej
  • mile widziane zainteresowanie motoryzacją

SJS S.A.