Hays Poland

ETL Developer

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1144339

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: do 130 zł netto/h

Zadania:
  • Implementacja kodów ładujących, agregatów i kalkulacji dla Hurtowni Danych
  • Opieka merytoryczna nad zespołem programistów Oracle
  • Udział w projektowaniu rozwiązań BI dla środowiska opartego o Hurtownię Danych Oracle i środowisko Hadoop
  • Analiza wymagań i proponowanie rozwiązań technicznych wspierających Biznes
  • Analiza danych źródłowych, projektowanie i modelowanie warstwy danych Hurtowni Danych
  • Odpowiedzialność za utrzymanie wdrażanych rozwiązań
  • Rozwój dokumentacji projektowej, technicznej i biznesowe

Wymagania:
  • Minimum 4 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub biznesowo-informatycznym
  • Dobra znajomość teorii i technologii relacyjnych baz danych, w szczególności bazy danych Oracle
  • Bardzo dobra znajomość SQL i PL/SQL
  • Umiejętność strojenia i optymalizacji zapytań
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość Unix’a i doświadczenie w przetwarzaniu dużych ilości danych będą dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland