ERP Software Specialist

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1156637

Twoja nowa firma:
Międzynarodowa organizacja z branży zarządzania nieruchomościami komercyjnymi (~100 pracowników w  Polsce).

Twoja nowa rola:

Zakres obowiązków:
  • Analiza wymagań biznesowych przy wdrożeniu nowych systemów i aplikacji oraz "customizacji" używanych
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi (finanse, back-office, etc.) oraz przedstawicielami zespołów technicznych - lokalnego oraz czeskich
  • Przeprowadzanie testów i szkoleń - bieżące wsparcie użytkowników
  • Udział w wdrażaniu nowego oprogramowania

Główne aplikacje: MS Dynamics AX, Sharepoint
Klucz do sukcesu:
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Doświadczenie na podobnych stanowiskach - np. Konsultant Wdrożeniowy, Analityk Aplikacji/Systemów, key/power user etc.
  • Znajomość środowiska SharePoint, MS SQL, OLAP, aplikacji klasy ERP - najlepiej Microsoft Dynamics AX
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność zrozumienia procesów biznesowych

Mile widziane:
  • Doświadczenie w branży nieruchomości

Co otrzymasz w zamian:
  • Elastyczne opcje zatrudnienia - umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Opcję pracy w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet benefitów pozapłacowych - karta sportowa, pakiet medyczny, lekcje angielskiego, dofinansowanie urlopowe
  • Lokalizacja biura w ścisłym centrum Warszawy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland