Entry level positions with German or French (Accounting, HR)

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
Entry level positions with German or French (Accounting, HR)Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Utrzymywanie kontaktu z międzynarodowymi klientami,
  • tworzenie raportów finansowych,
  • analiza dokumentów i praca z systemem/bazą danych,
  • dbanie o poprawność i terminowość transakcji finansowych,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Znajomość j. niemieckiego lub francuskiego na poziomie B2 lub wyższym,
  • swobodna komunikacja w j. angielskim (co najmniej B1),
  • chęć rozwoju w międzynarodowej korporacji,
  • zainteresowanie obszarem finansów lub HR.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • szkolenie przygotowujące do pełnienia obowiązków,
  • atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • możliwość praktycznego wykorzystania umiejętności językowych,
  • możliwość wyjazdu na szkolenia zagraniczne,
  • pakiet szkoleń podnosząceych wiedzę oraz rozwijających kompetencje miękkie (platforma e-learningowa)
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin w przypadku stanowisk z j. francuskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.