Enterprise Sales Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem  jest globalny producent rozwiązań softwarowych. W związku potrzebą wzmocnienia pozycji firmy na rynku lokalnym poszukujemy kandydata, który obejmie stanowisko Enterprise Sales Manager'a.

Enterprise Sales ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Przed Tobą następujące zadania:

  • Rozwój sprzedaży na rynku lokalnym (cała Polska)
  • Sprzedaż rozwiązań softwarowych do klientów z sektora Enterprise (Finanse, Telekomunikacja, Retail)
  • Kreowanie oraz realizowanie strategii sprzedaży
  • Zarządzanie zespołem
  • Odpowiedzialność za wyniki finansowe
  • Współpraca i raportowanie do Country Managera

Profil kandydata:

  • Minimum 10 lat doświadczenia w sprzedaży rozwiązań softwarowych
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT do klientów z sektora finansowego poparte sukcesami
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Nastawienie na realizację celów własnych oraz zespołu

Nasz klient oferuje:

  • Dużą samodzielność w działaniu oraz realny wpływ na rozwój firmy w Polsce
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz wielopoziomowy system premiowy
  • Auto służbowe lub ekwiwalent finansowy
  • Narzędzia niezbędne do pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.