ManpowerGroup Sp. z o.o.

Engineering Manager

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław

Zadania:

• Odpowiedzialność za uruchomienie i prowadzenie projektu dla klienta firmy (czas projektu - nieokreślony/na stałe)
• Wdrażanie projektów optymalizacyjnych związanych z ciągłym doskonaleniem procesów w zakresie jakości i efektywności kosztowej i operacyjnej
• Nadzorowanie i koordynowanie pracy wszystkich działów zaangażowanych w projekt
• Bieżąca kontrola wskaźników finansowych, KPI, terminowości oraz ich raportowanie
• Zgłaszanie potencjalnych ryzyk w projekcie oraz proponowanie i wdrażanie rozwiązań naprawczych
• Inicjatywa oraz zagwarantowanie odpowiedniego poziomu realizacji w projekcie

Wymagania:

• Doświadczenie na analogicznym stanowisku z branży elektronicznej
• Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (preferowana Elektronika)
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
• Wiedza branżowa związana z elektroniką
• Praktyczna znajomość metod i technik zarządzania projektami

Oferujemy:

• Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą
• Rozbudowany system szkoleń w kraju i za granicą
• Dużą samodzielność w działaniu
• Potrzebne narzędzia pracy: komputer, telefon
• Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy