Engineering Manager (geotechnical)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie wykorzystującej innowacyjne rozwiązania geoinżynieryjne
  • Pracę hybrydową (50/50)
  • Realizację ciekawych i zaawansowanych technicznie projektów
  • Możliwość nabycia udziałów w firmie po kilkuletnim stażu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: inżynieria lądowa/ geologia inżynierska
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań geotechnicznych
  • Uprawnienia do projektowania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 - raportowanie do Managing Director-Nordics & Poland oraz do działu wsparcia w UK

Obowiązki:

  • Nadzorowanie inwestycji geotechnicznych
  • Diagnozowanie podłoża istniejących i nowych inwestycji - ekspertyza gleby, studium wykonalności, projektowanie aspektów technicznych napraw, zapewnienie jakości
  • Bieżąca współpraca z Kierownikiem budowy i Kierownikiem technicznym
  • Tworzenie wycen i proponowanie rozwiązań technicznych
  • Zarządzanie dostawcami i poddostawcami w Polsce

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy