Engineer in Test

Bielsko-Biała, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-10-51451

Dla naszego klienta, amerykańskiej firmy będącej wiodącym dostawcą rozwiązań do przetwarzania obrazów i współpracy w chmurze, szukamy osoby na stanowisko Automation Test Engineer.

Zakres obowiązków:

- współpraca z międzynarodowym zespołem developerskim w zakresie testów automatycznych aplikacji webowych
- analiza istniejącej oraz tworzenie nowej dokumentacji technicznej
- proponowanie działań usprawniających
- monitoring oraz korekta obecnych działań w zakresie testowania

Wymagania:
- minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- doświadczenie w automatyzacji testów
- preferowana znajomość języka Java
- dobra znajomość Selenium lub innych narzędzi do testów automatycznych
- dobra znajomość języka angielskiego

Atutem będzie znajomość:
- Git, InteliiJ Idea, JMeter, TestNG

Korzyści:
- Współpraca w oparciu o UoP
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Możliwość pracy z zaawansowanymi technologiami
- Praca nad pionierskim projektem na rynku USA (dotychczas dwa opatentowane produkty na rynku amerykańskim)
- W pełni wyposażone nowe biuro firmy

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości