Atalian Poland
ATALIAN POLAND jest międzynarodowym koncernem i liderem w dziedzinie multiserwisu od ponad 70 lat. Działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Wschodniej Azji oraz Afryce i obsługujemy 25 000 klientów. Nasza oferta obejmuje w pełni zintegrowane oraz wewnętrznie obsługiwane obszary. Koncentrujemy się na zarządzaniu obiektami i obsłudze recepcji, utrzymaniu czystości, żywieniu zbiorowym, serwisie technicznym, utrzymaniu terenów zielonych oraz ochronie.

Energetyk

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA

  • Odpowiedzialność za instalacje energetyczne, odgromowe, sygnalizacje Ppoż
  • Zapewnienie dostaw energii elektrycznej (SN, NN) od przyłączy do urządzeń
  • Zapewnienie utrzymania infrastruktury (NN)
  • Zarządzanie projektami inwestycyjnymi i modernizacyjnymi w obszarze energetyki
  • Nadzorowanie dokumentacji UDT dla urządzeń energetycznych i dźwigowych
  • Definiowanie i monitorowanie wskaźników kosztowych zużycia mediów

OCZEKUJEMY

  • wykształcenie techniczne (energetyka, elektryka, automatyka)
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku energetyka
  • posiadane uprawnienia: E1 powyżej 1kV, E2, E3, D1, uprawnienia 1P oraz uprawnienia pomiarowe
  • orzeczenie do celów sanitarno – epidemiologicznych
  • gotowość do pracy na nocne zmiany

OFERUJEMY

  • pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju
  • wsparcie wykwalifikowanej kadry menadżerskiej
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • możliwość rozwoju i szkoleń zawodowych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • opiekę medyczną Enelmed
  • udział w Pracowniczym Programie Emerytalnym Atalian Poland Sp. z o.o.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.