EMEA Lean Expert in logistics m/f

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrażanie narzędzi Lean usprawniających łańcuch dostaw tj. Pareto, Value Stream Mapping, PDCA dla zakładów produkcyjnych w Europie.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna posiadająca zakłady produkcyjne w Europie, oferująca ponad 35 000 rozwiązań produktowych.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wdrażanie narzędzi Lean usprawniających łańcuch dostaw tj. Pareto, Value Stream Mapping, PDCA dla zakładów produkcyjnych w Europie
  • Raportowanie KPI tj. on time delivery, inventory level, dla poszczególnych jednostek łańcucha dostaw
  • Koordynacja pracy zespołów projektowych
  • Zapewnienie wysokiej jakości raportowania (monitorowanie i modyfikacja wskaźników jakości) w obrębie łańcucha dostaw
  • Komunikacja z osobami na różnym szczeblu organizacji
  • Prowadzenie warsztatów Lean

Profil kandydata

  • Doświadczenia operacyjne w procesach łańcucha dostaw ( logistyka, magazyny, transport)

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing (Pareto, Value Stream Mapping)
  • Mocno rozwinięte umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną prace w środowisku międzynarodowym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Znajomość narzędzi Office
  • Dostępność na wyjazdy służbowe 50%

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Ścieżka rozwoju w wielu obszarach biznesowych
  • Prywatna opieka medyczna i pakiet świadczeń socjalnych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page