Embedded Software Developer with AUTOSAR

Hays Poland

Szczecin, zachodniopomorskie

Hays Poland

Szczecin
Szczecin
NR REF.: 1100106

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – firmy oferującej kompleksowe rozwiązania IT dla klientów z całego świata - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Szczecin

Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • tworzenie nowych funkcjonalności systemów infotainment dla branży motoryzacyjnej
  • zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanego kodu oraz produktu
  • implementacja i utrzymywanie testów funkcjonalnych i jednostkowych
  • udział w technicznych warsztatach i spotkaniach z klientem

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość C/C++,
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w tworzeniu systemów embedded automotive,
  • Praktycznej znajomości narzędzi AUTOSAR, Vector DaVinci Developer i Vector DaVinci Configurator,
  • Poczucie odpowiedzialności za jakość i efekty pracy zespołu,
  • Inicjatywy i podejmowania działań zapewnianiających wysoką satysfakcję klienta,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Mile widziane:
  • Znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego,
  • Doświadczenie w używaniu narzędzi do debuggowania, oscyloskopu,
  • Znajomość CAN, UART, Renesas RH850 i innych kontrolerów.
Oferujemy:
  • możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu;
  • pracę przy innowacyjnych projektach;
  • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej;
  • benefity: pakiet medyczny i sportowy;
  • możliwość nauki języków obcych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland