Embedded Software Developer C++

Michael Page

Warszawa, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Embedded Software Developer C++ będzie odpowiedzialna za tworzenie oprogramowania dla systemów wbudowanych produkowanych przez firmę.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma zajmująca się produkcją, utrzymaniem oraz rozwojem sprzętów przemysłowych. Jako firma z 150 letnim doświadczeniem współpracują oni międzynarodowo z wieloma firmami dostarczając dla nich najnowsze rozwiązania w obszarze przemysłowym.

Opis stanowiska

  • Tworzenie oprogramowania systemów wbudowanych
  • Branie udział w projektach od etapu pomysłu do ostatecznego produktu
  • Praca w zespołach projektowych w systemie sprintów
  • Udział w różnorodnych projektach w obszarze inżynierii sterowania

Profil kandydata

  • Gotowość do relokacji do Niemiec - Stuttgatd, w ciągu 3 miesięcy od rozpoczęcia pracy
  • Praktyczne doświadczenie z językiem programowania C++
  • Praktyczne doświadczenie w obszarze embedded
  • Znajomość podstaw techniki obwodowej
  • Umiejętność rozumienia schematów obwodów
  • Niezależność i ustrukturyzowany styl pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1

Oferujemy

  • Wsparcie w relokacji do Niemiec
  • Elastyczne godziny pracy
  • 30 dni urlopu
  • Zakładowy program emerytalny
  • Stołówka
  • Przestrzeń do wypoczynku
  • Benefity socjalne - dofinansowanie do żłobka, przedszkola itp.
  • Opieka medyczna
  • Integracyjne wydarzenia firmowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page