Embedded C Engineer

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Aktualnie poszukujemy osoby, która będzie rozwijała część kodu odpowiedzialną za realizację połączeń VOIP. Projekt dotyczy rozwoju oprogramowania typu embedded na router z bramką VOIP, bazującego na systemie operacyjnym uCLinux. Projekt zaklada stworzenie zupelnie nowego produktu i przygotowanie do wyjscia na rynek.

Embedded C EngineerMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Integracja rozwiązania routera SIP z DECT, bazująca na platformie systemowej uClinux oraz platformie sprzętowej Realtek.
  • Współpraca z zespołem w zakresie rozwoju produktu
  • Tworzenie i przeglądanie wymagań funkcjonalnych oraz projektowych
  • Udział przy tworzeniu architektury oprogramowania
  • Projektowanie nowych i rozwijanie dotychczasowych funkcjonalności

Wymagane technologie:

  • Git
  • Linux
  • C
  • Multithreading
Kandydat / kandydatka na to stanowisko powinien znac /mieć doświadczenie w następujących obszarach:
  • VOIP
  • Call Control
  • Inicjacja polaczenia telefonicznego
  • Negocjacja kodeków
  • Maszyna stanów

Poszukujemy osoby z conajmniej 2 letnim doswiadczeniem w powyższych technologiach / obszarach.

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę / umowa B2B)
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • Udział w długoterminowych i stabilnych projektach
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Multispor
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.