Embedded Architect

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1150366

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław

Rodzaj umowy: B2B, UoP

Współpraca: długofalowa

Zadania:
  • Dostarczanie rozwiązań dla klientów i zespołu
  • Proponowanie rozwiązań, tworzenie architektury
  • Przekładanie wymagań na konkretne rozwiązania
  • Zarządzanie zespołem programistów
  • Wspieranie procesów rekrutacyjnych
  • Współpraca z zarządem

Wymagania:
  • wiedza i doświadczenie w programowaniu w C / C ++ / Python i projektowaniu obiektowym,
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania wbudowanego (opartego na Linuksie),
  • doświadczenie w testowaniu jednostkowym,
  • doświadczenie w Git,
  • znajomość protokołów komunikacyjnych SPI, I2C, I2S, USB, PCI-e,
  • silne umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i personalne,
  • umiejętności dzielenia się wiedzą
  • doświadczenie w pracy z klientem (proponowanie rozwiązań, tworzenie architektury, przekładanie wymagań na konkretne rozwiązania, zarządzanie programistami, rekrutacja osób do zespołu, współpraca z zarządem itp.)

Mile widziane:
  • doświadczenie w projektach typu bare-metal,
  • znajomość frameworków automatyzacji testów,
  • znajomość systemów budowania, takich jak Buildroot i Yocto,
  • podstawowa znajomość elektroniki.

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B lub Umowę o pracę
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Udział w konferencjach i szkoleniach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland