Opis stanowiska pracy

Firma MIWRO z branży teletechnicznej i energetycznej poszukuje osoby na stanowisko: ELEKTRYK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• prowadzenie robót w zakresie ustalonym przez Kierownika Budowy,

• montaż instalacji elektrycznej.

Wymagania

Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracach budowlanych: przy budowie zewnętrznych linii teletechnicznych lub energetycznych.

Wymagane wykształcenie: zasadnicze lub średnie elektryczne, elektroniczne, telekomunikacyjne lub DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE.

Wymagane umiejętności montażu instalacji elektrycznej, podłączania urządzeń elektrycznych i rozdzielnic, czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego.

Wymagane uprawnienia SEP kat. B, mile widziane uprawnienia kat. D

Dodatkowym atutem będzie umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, sumienność, rzetelność, umiejętność organizacji stanowiska pracy, prawo jazdy kat. B.

Wynagrodzenie: do negocjacji

Prezentacja firmy

Firma MIWRO zajmuje się fachowym wykonawstwem robót telekomunikac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis