Opis stanowiska pracy

WRO-SYSTEM - jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej oraz na statkach.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk

Nr. ref.: 13/2018

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP kat. E, mile widziane uprawnienia kat. D,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Doświadczenie przy pracach elektrycznych,
  • Umiejętność podłączania urządzeń elektrycznych i rozdzielnic,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka niemieckiego – mile widziana.

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie oraz transport na miejsce pracy,
  • Wyposażenie w ubiór oraz narzędzia,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w pełnym wymiarze godzin,
  • Szkolenia pracowników,
  • Pracę delegacyjną na terenie Niemiec,
  • Wysokie wynagrodzenie.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu instalacji elektr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka