Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Prace w zakresie elektryki w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjno-usługowej

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe elektryczne
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Posiadanie uprawnień SEP
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Umowę o pracę na stałe
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi... się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji